Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "I Sesja Rady Gminy".
Powołanie komisji skrutacyjnej do wyboru Przewodniczącego Rady Gminy Gorzkowice w składzie : Stanisław Jureńczyk, Agnieszka Ziemba , Krystyna Błaszczyk
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Jureńczyk | za |
2 | Katarzyna Nowak | za |
3 | Piotr Czupryn | za |
4 | Agnieszka Ziemba | za |
5 | Józef Jabłecki | za |
6 | Marianna Hajniak | za |
7 | Marek Siewierski | za |
8 | Aneta Karbowiak | za |
9 | Krystyna Błaszczyk | za |
10 | Halina Kukulska | za |
11 | Teresa Kobylińska | nieobecny |
12 | Magdalena Stempień | za |
13 | Paweł Chruścik | za |
14 | Janina Raczyńska | za |
15 | Dariusz Pieścik | za |
Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu głosowania wyboru Przewodniczącego Rady Gminy Gorzkowice
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Jureńczyk | za |
2 | Katarzyna Nowak | za |
3 | Piotr Czupryn | za |
4 | Agnieszka Ziemba | za |
5 | Józef Jabłecki | za |
6 | Marianna Hajniak | za |
7 | Marek Siewierski | za |
8 | Aneta Karbowiak | za |
9 | Krystyna Błaszczyk | za |
10 | Halina Kukulska | za |
11 | Teresa Kobylińska | nieobecny |
12 | Magdalena Stempień | za |
13 | Paweł Chruścik | za |
14 | Janina Raczyńska | za |
15 | Dariusz Pieścik | za |
Glosowanie w sprawie rozszerzenia porządku obrad o punkt wybór wiceprzewodniczącego lub wiceprzewodniczących Rady Gminy Gorzkowice
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Jureńczyk | za |
2 | Katarzyna Nowak | za |
3 | Piotr Czupryn | za |
4 | Agnieszka Ziemba | za |
5 | Józef Jabłecki | za |
6 | Marianna Hajniak | za |
7 | Marek Siewierski | za |
8 | Aneta Karbowiak | za |
9 | Krystyna Błaszczyk | za |
10 | Halina Kukulska | za |
11 | Teresa Kobylińska | nieobecny |
12 | Magdalena Stempień | za |
13 | Paweł Chruścik | za |
14 | Janina Raczyńska | za |
15 | Dariusz Pieścik | za |
Głosowanie w sprawie ustalenia dwóch Wiceprzewodniczących Rady Gminy Gorzkowice w kadencji 2018-2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Jureńczyk | za |
2 | Katarzyna Nowak | za |
3 | Piotr Czupryn | za |
4 | Agnieszka Ziemba | za |
5 | Józef Jabłecki | za |
6 | Marianna Hajniak | za |
7 | Marek Siewierski | za |
8 | Aneta Karbowiak | za |
9 | Krystyna Błaszczyk | za |
10 | Halina Kukulska | za |
11 | Teresa Kobylińska | nieobecny |
12 | Magdalena Stempień | za |
13 | Paweł Chruścik | za |
14 | Janina Raczyńska | za |
15 | Dariusz Pieścik | za |
Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu głosowania wyboru Wiceprzewodniczących Rady Gminy Gorzkowice
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Jureńczyk | za |
2 | Katarzyna Nowak | za |
3 | Piotr Czupryn | za |
4 | Agnieszka Ziemba | za |
5 | Józef Jabłecki | za |
6 | Marianna Hajniak | za |
7 | Marek Siewierski | za |
8 | Aneta Karbowiak | za |
9 | Krystyna Błaszczyk | za |
10 | Halina Kukulska | za |
11 | Teresa Kobylińska | nieobecny |
12 | Magdalena Stempień | za |
13 | Paweł Chruścik | za |
14 | Janina Raczyńska | za |
15 | Dariusz Pieścik | za |
w sprawie pozostawienia komisji skrutacyjnej w pierwotnym składzie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Stanisław Jureńczyk | za |
2 | Katarzyna Nowak | za |
3 | Piotr Czupryn | za |
4 | Agnieszka Ziemba | za |
5 | Józef Jabłecki | za |
6 | Marianna Hajniak | za |
7 | Marek Siewierski | za |
8 | Aneta Karbowiak | za |
9 | Krystyna Błaszczyk | za |
10 | Halina Kukulska | za |
11 | Teresa Kobylińska | nieobecny |
12 | Magdalena Stempień | za |
13 | Paweł Chruścik | za |
14 | Janina Raczyńska | za |
15 | Dariusz Pieścik | za |